اکنون خواندن
برنامه جدید جبران خسارت سامسونگ : گلکسی اس 8 رایگان برای مشتریان گلکسی نوت 7
0

برنامه جدید جبران خسارت سامسونگ : گلکسی اس 8 رایگان برای مشتریان گلکسی نوت 7

نوسط آرمان بیاتآبان 3, 1395

عدد هفت در خانواده نوت برای سامسونگ خوش یمن نبود و گلکسی نوت 7 عمر بسیار کوتاه و تیره‌ای داشت نماینده کره جنوبی سعی کرد به شیوه‌های متفاوت خریداران گلکسی نوت 7 را نگه دارد و خسارات وارد شده به کمپانی را بتواند جبران کند در اوایل هفته کره‌ای ها سعی کردند به واسطه‌ی تخفیف‌های ویژه برای خرید گلکسی اس 8 هواداران خود را دلسرد نکنند و برای خرید پرچمدار بعدی خانواده اس تنها نباشند.

جدیدا اخباری به گوش می‌رسد که سامسونگ قصد دارد گلکسی اس 8 را به صورت رایگان در اختیار خریداران گلکسی نوت 7 قرار دهد و در ازای آن فقط یک مبلغ صوری (اسمی،رایگان) بگیرد البته پیش از این اخبار، نماینده کره بارها و بارها اعلام نمود که خریداران گلکسی نوت 7 می‌توانند دیگر اسمارت فون‌های سامسونگ را به صورت رایگان انتخاب کنند.

سامسونگ گلکسی نوت 7البته افکار و تدابیر جدید سامسونگ فقط مختص به کسانی است که گلکسی نوت 7 خود را با گلکسی اس 7 و گلکسی اس7 اج تعویض کرده‌اند این افراد می‌توانند پرچمدار بعدی سال آینده سامسونگ را با گوشی فعلی خود معاوضه کنند مقدار بهای این معاوضه بین مشتریان و کمپانی سامسونگ به بار اول یا دوم بودن تعویض گلکسی نوت 7 بستگی دارد.

یکی از کارمندان سامسونگ از زبان خود چنین گفته است:
برنامه‌ی جدید ما تعویض گلکسی نوت 7 با گلکسی اس 8 است که تلاش داریم این معاوضه در سال آینده به ساده‌ترین شکل ممکن صورت گردد.

حرف‌هایی که کره‌ای ها می‌گویند در حد ادعا است و اطلاعات، جزئیات خبر هنوز مشخص نیست.

منبع : sammobile

درباره نویسنده
آرمان بیات
دیدگاه‌ها

    ترک پاسخ

    *

    code