ماژول CAM PLUS

قیمت ماژول CAM PLUS اعلام شد

یکی از ویژگی هایی که ال جی جی5 را خاص می کند توانایی استفاده آن از ماژول های مختلف است. ماژول CAM PLUS جزو ماژول هایی است که می توان در ال جی جی5 استفاده کرد. با استفاده از این ماژول کاربران قادر خواهند بود کنترل دوربین را به صورت فیزیکی به دست بگیرند. ال جی جی5


گفته شده بود ، کسانی که ال جی G5 را خریداری می کنند ، به عنوان هدیه یک ماژول کم پلاس و همچنین یک کاور هوشمند به همراه یک محافظ صفحه نمایش از طرف ال جی دریافت می کنند و کاربرانی که این گوشی را تا پایان فروردین ماه امسال (1395) پیش خرید کنند یک هدفون B & O نیز تعلق خواهد گرفت. تصور کاربران بر این بود که قیمت این ماژول 90 دلار باشد ، ولی برخلاف تصور آن ها B & H قیمت منصفانه ای را برای ابن ماژول اعلام کرد که معادل 69 دلار است . قیمت منصفانه ی این ماژول مشتری بیشتری را به خود جذب می کند.


کم پلاس-cam-pluscam-plus


در CAM PLUS یک LED جایگذاری شده و قابلیت Auto Focus و قفل Exposure را نیز پشتیبانی می کند و CAM PLUS سعی بر این داشته که بیشتر حس سنتی بودن به کاربر بدهد.این ماژول از یک باتری 1200 میلی آمپر ساعتی برای تامین انرژی خود استفاده می کند. کم پلاس  دارای دکمه های پاور ، صبط ، روم و شاتر است که ساختار مناسبی دارند و کاربر براحتی و بدون مشکل می تواند از آن ها استفاده کند. نظر شما درباره ی ماژول CAM PLUS چیست؟

منبع : ANDROIDAUTHORITY