اکنون خواندن
به چه طریق نسخه مودم آیفون 7 را پیدا کنیم؟
0

به چه طریق نسخه مودم آیفون 7 را پیدا کنیم؟

نوسط آرمان بیاتآبان 2, 1395

حال مدتی است که از عرضه دو غول جدید اپل یعنی آیفون۷ و آیفون۷ پلاس می‌گذرد اما اطلاعاتی بدست رسیده که ثابت می‌کند که تمام گوشی‌های عرضه شده از لحاظ ساختاری مشابه نیستند و دارای اجزای متفاوتی هستند اما این حق هر مشتری یک کمپانی است تا مشخصات محصولی را که خریداری کرده بداند.

آیفون 7 و آیفون 7 پلاسغول آمریکایی برای ساخت آیفون 7 و آیفون 7 پلاس از دو شرکت اینتل و کوالکام برای ساخت مودم های LTE کمک گرفته و حالا در تست‌های معتبر صورت گرفته به این نتیجه رسیده‌ایم که مودم‌های LTE کوالکام عملکرد بهتری را نسبت به مودم‌های اینتل داشته‌اند.

از نظر مشخصاتی نیز مودم‌های اینتل ضعیف‌تر هستند زیرا آنها فقط شبکه GSM را پوشش می‌دهند اما مودم‌های ساخت کمپانی کوالکام از دو شبکه GSM و CDMA پشتیبانی می‌کنند اگر می‌خواهید بدانید که آیفون 7 شما کدام مودم را دارد، در آی تی را همراهی کنید.

ابتدا به قسمت تنظیمات گوشی (settings) بروید و سپس گزینه‌ی General settings را کلیک کنید و بعد از آن گزینه About را انتخاب کنید. پس از انجام این کارها در جهت پایین اسکرول نمایید و Legal را انتخاب کنید و حال گزینه‌ی Regulatory را انتخاب کنید

دقت و توجه فرمایید که :
اگر در بالای صفحه یکی از دو عبارت A1660 و یا A1661 را مشاهده می‌کنید یعنی گوشی شما مجهز به مودم‌های ساخت کوالکام استو اگر شماره A1778 و یا A1784 را مشاهده می‌کنید یعنی مودم‌های به کار رفته در آیفون شما ساخت شرکت اینتل می‌باشد.البته شایان به ذکر است که این تفاوت موجب اختلاف زیادی بین دو مدل نمی‌شود و جای نگرانی برای کاربر ندارد.

در اینجا مرحله به مرحله انجام کارهای لازم برای آگاهی از مدل گوشی‌تان به صورت عکس گزاشته شده تا کاربران حداکثر استفاده را ببرند.

1

2

3

4

منبع : iphonehacks

درباره نویسنده
آرمان بیات
دیدگاه‌ها

    ترک پاسخ

    *

    code