بهترین اپلکیشن های اندروید برای یادداشت برداری (نوت)

یادداشت برداری یکی از قابلیتهای مهم در گوشی های هوشمند است.می توانید با برنامه های یادداشت برداری تمام کارهای روزمره خود را ثبت کنید چه تهیه برنامه مواد غذایی، چه تهیه برنامه درسی.

ColorNote 
این برنامه یکی از ساده ترین برنامه های یادداشت برداری است.از جمله ویژگی های آن می توان به تغییر رنگ پس زمینه یادداشت برداری و پشتیبانی از تقویم اشاره کرد.آن را می توان به صورت رایگان از گوگل پلی دانلود کرد.

com.socialnmobile.dictapps.notepad.color.note8

 

badge-g

Evernote

این برنامه از جمله برنامه های یادداشت برداری سطح بالا است و ویژگیهای خاص خود را دارد. پشتیبانی نوت بوک از ویژگیهای سازمانی و همکاری می باشد. در این یادداشت برداری توجه داشته باشید که اشتراک گذاری وجود دارد و پس از سال ۲۰۱۶ از آن به عنوان یادداشت برداری قوی یاد میشود و قابلیت اضافه کردن ویژگی فضای ابری برای ذخیره یادداشتهای خود دارد.

all_phones_evernoteversion2

badge-g

 

Google Keep

این برنامه از طراحی بسیار رنگارنگ الهام گرفته شده است که بسیار کاربردی به نظر میرسد. اپلکیشن Google Keep با گوگل درایو یکپارچه شده که اجازه می دهد که شما حتی عکس و صدای خود را به یادداشت اضافه کنید و می توانید آنها را به اشتراک بگذارید، این ویژگی از جمله ویژگیهای فوق العاده مفید است.

 

KeepGif-3

badge-g

تهیه شده در در ای تی