اولین تصاویر رسمی گرفته شده با دوربین گلگسی نوت 7

سامسونگ امروز از گلگسی نوت 7 پرده برداشت. هدف سامسونگ تکامل ایده های قبلی به جای انقلاب های اساسی است و این به خصوص در بخش دوربین مشهود است. با در آی تی همراه باشید.

گلگسی نوت 7 همراه دوربین 12 مگاپیکسلی و دریچه دیافراگم F/1.7 همراه با تکنولوژی Dual pixel معرفی شد. که قبلا هم این مشخصات را در گلگسی اس7 و اس7 اج شاهدش بودیم. در جلوی این اسمارت فون یک دوربین سلفی 5 مگاپیکسلی با زاویه عریض و دیافراگم F/1.7 وجود دارد.

اما کیفیت تصاویر چطور است؟ مشخصات سخت افزاری نمیتواند همه چیز را ثابت کند. ما خوشحالیم که سامسونگ نمونه های تصاویر گرفته شده توسط این اسمارت فون را منتشر کرده است. هیچ اشاره ای به اینکه آیا این تصاویر دستکاری یا ادیت شده اند وجود ندارد اما آن چیزی که مشخص است این است که این تصاویر با گلگسی نوت 7 گرفته شده اند.

به هر حال خیلی زود است که قضاوت نهایی را در موردش انجام دهیم. اما آن چیزی که مشخص است این است که تصاویر کیفیت بسیار خوبی دارند.

به نظر میرسد تنها چیزی که آشکار است تصاویر غیر طبیعی و بیش از حد شارپ است که از گلگسی اس7 و اس7 اج در نوت7 باقی مانده است. در کل تصاویر دارای رنگ های زیبایی هستند. شما میتوانید به این تصاویر در زیر نگاه بیندازید.

Samsung-Galaxy-Note-7-official-camera-samples (1)Samsung-Galaxy-Note-7-official-camera-samples (2)Samsung-Galaxy-Note-7-official-camera-samples (3)Samsung-Galaxy-Note-7-official-camera-samples (4)Samsung-Galaxy-Note-7-official-camera-samples (5)Samsung-Galaxy-Note-7-official-camera-samples (6)Samsung-Galaxy-Note-7-official-camera-samples (7)Samsung-Galaxy-Note-7-official-camera-samples (8)Samsung-Galaxy-Note-7-official-camera-samples (9)Samsung-Galaxy-Note-7-official-camera-samples (10)Samsung-Galaxy-Note-7-official-camera-samples منبع: phonearena